GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9177394
nr 917 7394
Tallrikar
12 st, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:44:48
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)